הקודם
הבא

גדרה הצעירה | גדרה

שכונת גדרה הצעירה הוקמה בשנת 2000 והיא מתאפיינת בבנייה נמוכה – בעיקר בתים צמודי קרקע ובתים בני 3-4 קומות, גני ילדים ובתי ספר לילדים בכל קשת הגילאים.
השכונה החדשה משכה אליה משפחות צעירות רבות מחוץ למושבה ותרמה תרומה גדולה לפיתוח ולצמיחת המושבה (צמיחה הנמשכת גם בימים אלו).
לפני הקמת השכונה, היו בשטחה במשך שנים רבות, שדות חקלאיים ואדמות פרטיות, כאשר, הפשרת הקרקע החלה בשנות התשעים.
בשנת 2017, החלה בנייתה של שכונה חדשה בסמוך לגדרה הצעירה, גדרה מזרח – אשר קיבלה מאוחר יותר את השם "שכונת גולדה מאיר" ובשנת 2020, החלה גם אכלוסה של השכונה.  

שכונה גדרה הצעירה, הפכה כאמור, מהר מאוד למוקד משיכה עבור משפחות וזוגות צעירים מערים שונות בסביבה כמו: ראשון לציון, רחובות וערים נוספות – ובעיקר כאלו אשר ממוקמות באזור השפלה. כמובן, שגם תושבי גדרה, אשר ביקשו לשפר מגורים, לא נשארו אדישים לשכונה החדשה והאטרקטיבית ולרמת החיים הגבוהה אותה היא מציעה ורבים מהם עברו להתגורר בשטחה.

שכונת גדרה הצעירה ממוקמת בדרום מזרח גדרה וגובלת ברחוב סטרומה מהצפון, רחוב פינס מהמערב ודרך יצחק רבין בדרום.
כיום, מתגוררים בשכונה כ-12,000 תושבים (בשכונה מעל ל-4000 יחידות דיור), רוב האוכלוסייה הינה צעירה – בעיקר משפחות עם ילדים קטנים וזוגות צעירים.
האוכלוסייה בשכונה, מגיעה משכבה סוציו אקונומית הנחשבת לגבוהה מהממוצע ורבים מהתושבים מגיעים מתחומים כמו: ביטחון, הוראה, והיי טק.   

שכונת גדרה הצעירה, נחשבת למקום מגורים אופטימאלי עבור משפחות עם ילדים בגילאי הגן ובית הספר – השכונה כוללת מספר רב של, גנים ציבוריים, 2 בתי ספר יסודיים, גנים, מעונות, בית ספר תיכון ובנוסף, יש בשכונה גם מרכז מסחרי וקניון.
בסמיכות לשכונה, ישנו מרכז ספורט ובריכת שחייה, כך שגם מי שמעוניין לרשום את הילדים לחוגים או ליהנות מפעילות ספורטיבית כזאת או אחרת, יוכל ליהנות ממענה איכותי על דרישותיו אלו,  
בנוסף, ברחבי השכונה, ישנם מספר מרכזי מסחר המשרתים את התושבים.

חשוב להדגיש כי בדומה לגדרה עצמה, גם שכונת גדרה הצעירה, ממשיכה להתחדש ולצמוח  גם בימים אלו ולאחרונה הוקמה בקרבתה גם שכונה חדשה נוספת שכונת "גולדה", אליה נמכרו דירות רבות במסגרת פרויקט מחיר למשתכן. בשכונה החדשה נבנו הרבה בתים פרטיים, האכלוס של השכונה החל בשנת 2021.
חשוב לציין שגם בימים אלו, יש לא מעט פרויקטים קורעי עור וגידים, אשר עתידים להיבנות באזור השכונה ומרבית הסיכויים, שגם הם ימשכו אליהם עודו ועוד משפחות עם ילדים וזוגות צעירים.

אם גם אתם מעוניינים לעבור ולחיות בשכונת גדרה הצעירה וליהנות מאיכות החיים הגבוהה אותה היא מציעה, מחי הקהילה ומעצם הידיעה שהשכונה כמו המושבה עצמה, נמצאת במגמת צמיחה והתפתחות – תשמחו לגלות כי אתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.
חברת  "דור נכסים והשקעות" היא חברת תיווך מקצועית ומנוסה, אשר מכירה את המושבה גדרה, על כל אזוריה ושכונותיה החדשות והוותיקות יותר, בצורה מעמיקה.
במהלך שנות פעילותה צברה החברה הרבה ידע וקשרים בגדרה, מה שמאפשר לה לספק ללקוחותיה את המידע העדכני ביותר לגבי פרויקטים חדשים ולגבי מגרשים המיועדים לבנייה – מה שיקצר את הדרך לעבר הנכס המבוקש בשכונה ו/או במושבה.
אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם החברה והצוות המקצועי, האדיב והמנוסה, ישמח להקשיב לכל הדרישות והצרכים שלכם ולכוון, לייעץ וללוות אתכם לאורך כל הדרך לעבר המגרש, הבית או הדירה בשכונת גדרה הצעירה, אשר בכוחו לספק מענה על מלוא הציפיות שלכם ואפילו להפתיע אתכם לטובה.   

השכונה הגרמנית

השכונה, הממוקמת בדרום מערב גדרה (בין הרחובות – הרצל, פוקס, שדרות בן גוריון והרוביץ), קיבלה את הכינוי בעקבות הסיפור אשר עומד מאחוריה ...

השכונה הותיקה

השכונה, הממוקמת בדרום מערב גדרה (בין הרחובות – הרצל, פוקס, שדרות בן גוריון והרוביץ), קיבלה את הכינוי בעקבות הסיפור אשר עומד מאחוריה ...